YERLİ, TÜRK KRİPTO PARA BORSASINA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gmail adresinizi e posta olan alana yazıyorsunuz. Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı en az 6 rakam 2 harf harfin biri büyük olmak zorunda. Hesap oluştura tıklıyoruz ve g mail adresimize 6 haneli doğrulama kodu geliyor gerekli alana onu yazıyoruz ve giriş yapıyoruz.

ARKADAŞLAR CAPTCHA’Yİ UNUTMAYIN BAZI ARKDASLAR CAPTCHADA ZORLANDIĞI İÇİN VEYA ANLAMADIĞI İÇİN VİDEOSUNU SİZİNLE PAYLAŞIYORUM

Daha sonra sms yani telefon doğrulma kyc yani kimlik ve selfie doğrulamalarını yaptıktan sonra para yatırıp çekebilirsiniz. TRBİNANCE hesabınıza bankadan eft yapabilirsiniz bankanıza para gönderebilirsiniz.

TRBİNANCE hesabınızdan GLOBAL BİNANCE borsasına coin gönderebilirsiniz. Coin gönderimi ücretsizdir yani fee ücreti alınmaz.

GLOBAL BİNANCE borsasına da üye olmanızı tavsiye ederiz.

GLOBAL BİNANCE borsasında 800 tane coin vardır dünyanın en hacimli borsası olmasının yanı sıra en çok altcoin bulunan bitcoin borsasıdır. TRBİNANCE ve GLOBAL BİNANCE arasında coin gönderimleri ücretsizdir. Sıfır komisyon alınır kısacası bitcoin ve altcoinlerle ilgili tüm işlemleri bu ki borsa ile tamamen ücretsiz güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. GLOBAL BİNANCE borsasına üye olmak için buraya TIKLAYINIZ.

TRBİNANCE ve BİNANCE borsalarına üye olduktan sonra coin alım satımında bankadan para göndermede bankaya para çekmede sorun yaşamazsınız kısacası bitcoin, coin kripto para ile ilgili tüm işlemleri bu iki borsadan kolayca yapabilirsiniz.

BİNANCE borsasında USDT TRY paritesinde dolar alıp satabilirsiniz arada makas olmaz BİNANCE try çiftlerinde al sat komisyonu genelde almıyor. Örnek olarak 7.40 tan aldığınız doları 10 saniye sonra 7.40 tan satabilirsiniz. Alım satım fiyatı aynıdır. Alım fiyatı farklı satım fiyatı farklı değildir.

TRBİNANCE İLE BİNANCE Borsası arasındaki farkları sıralayalım. TRBİNANCEDE daha az coin vardır. TRBİNANCE borsasında Türk Lirası paritelerinde al sat ücreti yoktur. BİNANCE borsasında 800 adet coin işlem çifti vardır. TRBİNANCE Borsasına direk olarak bankadan eft yani para gönderebilirsiniz. TRBİNANCE borsasından bankaya direk para gönderebilirsiniz. Bankadan bankaya eft yapar gibi…

TRBİNANCE borsasından BİNANCE borsasına ücretsiz Coin, Bitcoin, USDT yani dolar gönderebilirsiniz fee ücreti ödemezsiniz. Kısacası iki borsaya üye olmanız oldukça avantajınızadır.

TRBİNANCE nin merkezi İstanbul Şişlidedir. TRBİNANCE BİNANCE borsasının Türkiye merkezli yan kuruluşudur. Bankadan para gönderirken ve çekerken paparaya %1 lik gönderme veya çekme ücreti ödemek istemezseniz bankadan direk TRBİNANCE borsasına para transferi yapmanızı AL SAT işlemlerini de hacminin oldukça yüksek olması sebebiyle BİNANCE borsasında yapmanızı tavsiye ederiz. Yardımcı olmamızı istediğiniz aklınıza takılan her hangi bir soru için telegram grubumuzu takip edebilirsiniz.

Binance Borsasına Nasıl Üye Olunur?


6 yorum

Bitcoin Borsasında Dolar ile Yüksek Faiz Kazanma – BİTCOİN NASIL ALINIR · 07/01/2021 01:48 tarihinde

[…] Yerli Türk Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olunur […]

Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olunur – BİTCOİN NASIL ALINIR · 07/01/2021 03:44 tarihinde

[…] Yerli Türk Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olunur […]

Türkiyenin En Güvenli Kripto Para Borsası – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:11 tarihinde

[…] TRBİNANCE borsasına nasıl üye olunur öğrenmek için Tıklayınız. […]

Btcturk Borsasından Binance Borsasına Coin Gönderimi Nasıl Yapılır – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:21 tarihinde

[…] Türkiyenin En Güvenli Kripto Para Borsası TRBİNANCE’ye nasıl üye olunur öğrenmek için… […]

En İyi Bitcoin Borsaları – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:35 tarihinde

[…] Yerli Türk Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olunur […]

Btctürk Borsasından Bankaya Nasıl Türk Lirası Gönderilir – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:40 tarihinde

[…] Yerli Türk Kripto Para Borsası TRBİNANCE’ye Nasıl Üye Olunur […]

Yorumlar kapatıldı.