Bu yazımızda Türk kripto para borsası olan Thodex’e nasıl üye olunur detaylıca anlatacağım. Kısaca Thodex borsasından bahsetmek istiyorum. Türk kripto para borsaları arayüz bakımından kullanıcılarını tatmin etmezler. Alım satımdaki hızları ve hacimleri uygulamasının olmaması en çok şikayet edilen eksikliklerindendir. Ancak thodex tüm bu ön yargıları kırmış durumda. Öncelikle İos ve Android uygulaması mevcut. İkincisi ise oldukça basit ve başarılı bir ara yüze sahip bu yerli borsalarda görülmüş bir şey değildir. Ara yüzü dünyanin en iyi küresel kripto para borsası BİNANCE benzemektedir. Her kripto para yatırımcısının minumum bir yerli bir yabancı kripto para borsasına üyeliği vardır ve olmalıdır da. bu bakımdan arayüzleri birbirine çok benzediği için Thodex ve Binance borsalarını birlikte kullanmak kullanıcıda kafa karışıklığına sebep olmuyor. Gelelim Thodex borsasına üye olmaya. Thodex e üye olmak hemen hemen bütün kripto para borsalarına üye olmaktan daha kolay . Şifre oarak 8 hane 6 rakam 2 harf kullanabiliyorsunuz büyük küçük harf olayı yok iki tane küçük harf kullanabiliyorsunuz şifre oluştururken .

G mail adresimizi yazıyoruz şifremizi 8 haneli olacak şekilde yazıyoruz. Kutuları işaretliyoruz ve ben robot değilim kutucuğuna da tıklıyoruz captcha yı resimleri doğruluyoruz bu kadar. Üyeliğimizi ikinci seviyeye yükselmek istersek KYC yani kimlik doğrulama ve telefon doğrulama yapıyoruz. Artık kripto alıp satabilirsiniz.

TRBİNANCE BORSASINA ÜYE OLMAK İÇİN YAZIYA TIKLAYINIZ.

TRBİNANCE borsası BİNANCE borsasının Türkiye de Türk borsası olarak açılan versiyonudur. Merkezi İstanbul şişli dedir. TRBİNANCE borsasına arada engel olmaksızın bankanızdan kolayca para gönderip çekebilirsiniz. Ayrıca TRBİNANCE borsasından BİNANCE borsasına Coin gönderimi ücretsizdir.

EN İYİ KRİPTO PARA BORSALARI

DÜNYANIN EN GÜVENLİ KÜRESEL KRİPTO PARA BORSASINA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN…

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN