Bu yazımızda Btctürk borsasına bankadan nasıl para gönderilir buna değineceğim.Oldukça basit olan bu işlemi resimlerle destekleyerek en basit şekilde anlatacağım. Bankadan bitcoin borsası olan btctürk’e para göndermek bankadan bankaya eft gönderme mantığı ile aynı ve bir kere gönderdiğinizde gönderimi kayıtlı işlemlere kayıt edip bundan sonraki gönderimlerinizde sadece miktarı yazıp onaylamanız yeterli.

Btcturk borsasından Binance borsasına nasıl coin gönderilir öğrenmek için tıklayın.

Her hangi bir bankadan Btctürk hesabına eft ile para gönderebilirsiniz. Buradaki önemli nokta hem Btctürk hesabınız hemde banka hesabınız aynı kişi üzerine kayıtlı olmalı. Başkasının hesabından eft yapamazsınız.

Öncelikle btctürk hesabımıza giriş yapıyoruz. Sağ altta yatır çek tıklıyoruz açılan sayfada yatıra tıklıyoruz. Ardından havale/eft ye tıklıyoruz. Açılan sayfada bankalar olacaktır istediğiniz bankayı seçin bu sizin bankanızla ilgili değil bu bankalar Btcturk borsasının banka hesapları Bir tanesini seçin örneğin Akbank oradaki ibanı kopyalayın bankanıza hesabınıza girin eft yazın iban olan yere kopyaladığınız ibanı yapıştırın hesap sahibi bölümüne ELİPTİK YAZILIM VE TİCARET A.Ş. yazın bu parayı alacak taraf ismi nasıl bir arkadaşınıza gönderirken isim soy ismini yazıyorsunuz bunun gibi… yaklaşık on dakika içinde para btctürk hesabınıza geçmiş olacak hesabınıza geçmiş olacak. Aşağıdaki resimlerden faydalanabilirisiniz.

Devam’a tıklayın.

İban adresini kopyaladıktan sonra mobilden bankanıza giriş yapın.

Önceden açıklama kodu da isteniyordu sanırım o kalkmış ya da ben çok önceden kayıtlı olduğum için kodu benden istemiyor eğer bu işlemleri ilk defa yaparken açıklama kodunuz verilirse btcturkte kesinlikle eft yaparken açıklama kısmına bu kodu yazınız. İşlem bu kadar kolay eft yaparken kayıtlı eftlerinize eklerseniz bundan sonraki gönderimlerinizde btcturk’ü seçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiyenin En Güvenli Kripto Para Borsası?

Bitcoin Alım Satımı Nasıl Yapılır? Tıklayın…

En İyi Bitcoin Borsaları? Tıklayın…

Btctürk Borsasından Binance Borsasına Coin Gönderimi Nasıl Yapılır? Tıklayın…

Btctürk Borsasından Bankaya Nasıl Türk Lirası Gönderilir? Tıklayın…

Bitcoin Almadan Önce Yapılması Gerekenler? Tıklayın…


2 yorum

Btctürk Borsasından Bankaya Nasıl Türk Lirası Gönderilir – BİTCOİN NASIL ALINIR · 13/10/2020 22:46 tarihinde

[…] Btctürk Borsasına Bankadan Para Gönderme? Tıklayın… […]

Kripto para nasıl satın alınır? – BİTCOİN NASIL ALINIR · 15/10/2020 22:02 tarihinde

[…] BTCTÜRK BORSASINA BANKADAN PARA GÖNDERME? […]

Yorumlar kapatıldı.