Bitcoin borsalarında dolarınız ile yüksek faiz kazanabilirsiniz. Günlük esnek faiz kazanmak isterseniz, buna birikim deniliyor, istediğiniz an, dakika faizinizi çekebilme opsiyonuna sahipsiniz demektir. Günlük faiz usdt (tetherus) için %6. Kilitli faiz 30-60-90 gün için %6 ile %9 arasında değişiyor. Zaman zaman bu oranlar değişiyor %9 dan denk gelirseniz %9 dan faiz alıyorsunuz. Aldığınız faiz miktarı net olarak hesabınıza aktarılıyor. Stopaj gibi vs vergi yoktur. Ayrıca try/usd al sat işlemlerinizde komisyon ödemezsiniz ve al sat makası olmaz.

Peki bu faiz oranlarından ve usdt al sat işlemlerinde banka makasları ile uğraşmamak için yapmamız gereken çok basit resimli bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bir bitcoin borsasına üyeliğinizin olması gerekir. Bunun için onaylı G mail hesabınızın bulunması gerekir. Bitcoin borsaları bankalar kadar güvenlidir üye olurken prosedürleri tamamlamak zorundasınız. Başlayalım…

Dünyanı en güvenilir bitcoin borsası BİNANCE üye olmak için tıklayınız.

Yukardaki örnekteki gibi g mail adresinizi yazıyorsunuz. 8 haneli 6 rakam 2 harften oluşan şifrenizi giriyorsunuz. Harfin biri büyük biri küçük olmak zorunda. Tiki işaretleyip üye ol tıklıyorusnuz ve gmail adresinize 6 haneli onay kodu gidiyor onay kodunu girerek üyeliği tamamlıyorsunuz. Sonrasında KYC işlemlerini tamamlıyorsunuz. Bunlar; Telefon Kimlik ve Selfie. Hesabınız onaylandıktan ve para transferini tamamladıktan sonra bitcoin, altcoin satın alabilirsiniz. Ya da sadece yüksek dolar faizi kazanmak için hesabınızı kullanabilirsiniz. Resimli anlatımla devam edelim .

Uygulamanın sol altta ana sayfa ya tıklıyoruz ardından üstte birikim tıklıyoruz. Esnek birikim olarak resimdeki gibi önünüze gelecektir. otomatik katılım sağındaki tikleri sağa çekim otomatik katılıma onay veriyorsunuz.

Eğer kilitli birikim yapmak isterseniz yani aynı bankalardaki gibi belirli gün aralığında faiz almak isterseniz. Resimin sağ ütündeki kilitli birikime tıklamanız ve ardından katıl tuşuna tıklamanız yeterlidir.

Usdt katıl dediğinizde açılan sayfada 7 14 30 90 gün faiz oranlarını göreceksiniz istediğinizi seçin ve satın almayı onayla kutucuğuna tıklayın seçtiğiniz gün geçince otomatik olarak faiziniz hesabınıza geçer. Eğer 14 günlük faiz tıkladı iseniz 12. gün sonra paraya ihtiyacınız olur ise belirli bir günü geçtiği için 12 günlük faiziyle ana paranızı alıp çıkabilirsiniz.

TRBİNANCE, BİNANCE borsasının yerli versiyonudur. TRBİNANCE borasına Ziraat ve Vakıfbanktan 7/24 para gönderebilir ve çekebilirsiniz. Diğer tüm bankalardan mesai saatleri içerisinde para transferi yapabilirsiniz. TRBİNANCE borsasına üye olmak için tıklayınız. TRBİNANCE ve BİNANCE arasındaki tüm coin gönderimleri ücretsizdir.

Yinede yardıma ihtiyacınız olur ise bilgileri yetersiz bulursanız telegram grubumuza katılmayı ihmal etmeyin aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını telegram grubumuzda bulabilirsiniz.

Yerli Türk Kripto Para Borsasına Nasıl Üye Olunur

Binance Borsasına Nasıl Üye Olunur

Btcturk Borsasından Binance Borsasına Coin Gönderimi Nasıl Yapılır

En İyi Bitcoin Borsaları


3 yorum

Btcturk Borsasından Binance Borsasına Coin Gönderimi Nasıl Yapılır – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:22 tarihinde

[…] Bitcoin Borsasında Dolar ile Nasıl Yüksek Faiz Kazanılır Öğrenmek İçin Tıklayınız. […]

Btctürk Borsasından Bankaya Nasıl Türk Lirası Gönderilir – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:45 tarihinde

[…] Bitcoin Borsasında Dolar ile Yüksek Faiz Kazanma […]

En İyi Bitcoin Borsaları – BİTCOİN NASIL ALINIR · 08/01/2021 03:48 tarihinde

[…] Bitcoin Borsasında Dolar ile Yüksek Faiz Kazanma Nasıl yapılır […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir